Brykiet drzewny

Brykiet drzewny Łódź

Ekologiczne paliwo do kominków!

Brykiet drzewny na terenie woj. łódzkiego to coraz częściej wybierana forma opału. To idealne rozwiązanie, jeśli szukasz wydajnego i efektywnego rodzaju opału. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany brykietem drzewnym od sprawdzonych i najlepszych producentów – zapraszamy do kontaktu. Brykiet, który oferujemy na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

- Brykiet drzewny oferta

 

Brykiet drzewny Łódź

Zadzwoń do nas po spersonalizowaną ofertę.

 • Idealny opał do kominka lub pieca

 

 • dzięki opałowym właściwościom oraz komfortowemu użytkowaniu, jest uznawany za jedno z najlepszych paliw opałowych

 

 • jest produkowany ze sprasowanych, wysuszonych trocin, przez co może być stosowany jako opał stały do pieców kaflowych, kotłów wielopaliwowych oraz kotłów zgazowujących drewno

 

 • Długo zachowuje ciągły ogień, wytwarza mało brudu i sadzy

 

 • Ponadto jego wartość opałową można porównać do węgla kamiennego
Brykiet drzewny do kominka Łódź - 535 pellet

Brykiet drzewny do kominka

Oferujemy brykiet drzewny dwóch sprawdzonych producentów: Raf oraz Pini Kay, które idealnie nadają się do kominka. Obydwa brykiety są wytwarzane na specjalistycznych maszynach, dzięki czemu brykiet spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, i najwyższe europejskie standardy jakości. Miejmy na uwadze, że tak dobry brykiet nie zanieczyszcza komina i nie powoduje jego korozji. Brykiet podczas spalania nie wydziela prawie wcale dymu, więc z komina uchodzą tylko i wyłącznie ciepłe spaliny.

Zalety brykietu drzewnego

 • zdecydowanie mniejsza objętość
 • dużo wyższe ciepło spalania
 • minimalna ilość popiołu
 • łatwy w transporcie i przechowywaniu
 • efekt czystej szyby
 • czyste przewody kominowe

Firma 535pellet - doświadczenie na rynku

Nasza firma funkcjonuje na rynku już ponad 10 lat, zapewniając wysokiej jakości brykiet drzewny na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego. Służymy pełnym doradztwem, co do wyboru rodzaju brykietu drzewnego. Nasi klienci mogą również liczyć na bezpieczny i szybko transport, a także rozładunek. Jakość brykietu drzewnego i opinie naszych klientów, mówią same za siebie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych brykietem drzewnym do kontaktu  z nami. Zadzwoń do nas i zamów swój brykiet drzewny.

Brykiet drzewny Łódź - duże doświadczenie - 535 pellet
Brykiet drzewny do pieca Łódź - 535 pellet

Brykiet drzewny do pieca

Brykiet drzewny jest bardzo wydajnym materiałem opałowym. Idealnie sprawdzi się również do palenia w piecu. Duże znaczenie ma tutaj technika palenia brykietem. Ponadto ogromne znaczenie ma jakość brykietu, dlatego nasza firma oferuje sprawdzony od lat, dobrej jakości brykiet. Pamiętajmy, że ważne jest również ułożenie brykietu.  Brykiet powinien być ułożony równomiernie tak, aby tworzył zwarte powierzchnie. Ułożenie brykietu w piecu ma ogromne znaczenie dla procesu spalania. Istotne są również ustawienia pieca.

Brykiet drzewny Łódź Dlaczego my?

doradztwo

Działamy na rynku już bardzo długo, chętnie doradzimy jaki rodzaj brykietu wybrać.

szybki rozładunek

Posiadamy auta z windą lub HDS. Z nami Rozładunek trwa ekspresowo.

brykiet wysokiej jakości

Zapewniamy certyfikowany brykiet od najlepszych producentów.

Brykiet drzewny Łódź - Cena

Brykiet drzewny jest jednym z popularniejszych rodzajów materiału, który świetnie nadaje się do opalania w piecach, kominkach czy też kotłach na paliwa stałe. Ogromną jego zaletą jest również jego niewygórowana cena. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem brykietu – zapraszamy do kontaktu z nami. 

Brykiet drzewny - Producent