Brykiet drzewny Łódź

Ekologiczne paliwo do kominków!

Brykiet drzewny Łódź – to coraz częściej wybierana forma opału. To idealne rozwiązanie, jeśli szukasz wydajnego i efektywnego rodzaju opału do kominka. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany brykietem drzewnym od sprawdzonych i najlepszych producentów – zapraszamy do kontaktu. Brykiet który oferujemy na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest certyfikowany i spełnia odpowiednie normy jakości.

Brykiet drzewny Łódź -Zalety

 

Brykiet drzewny Łódź

Zadzwoń do nas po spersonalizowaną ofertę.

 • Idealny opał do kominka 
 • Jest wydajny i zapewnia długotrwałe spalanie 
 • Dzięki gęsto skompresowanej strukturze, brykiet pali się dłużej niż tradycyjne drewno czy węgiel
 • Jest bardzo ekonomiczny w użyciu
 • Dzięki wysokiej gęstości, brykiety zajmują mniej miejsca niż tradycyjne paliwa
 • Brykiet nie pozostawia sadzy ani popiołu, nie ma zatem potrzeby częstego czyszczenia pieca. 
 • Jest produkowany ze sprasowanych, wysuszonych trocin, przez co może być stosowany jako opał stały do pieców kaflowych, kotłów wielopaliwowych oraz kotłów zgazowujących drewno
 • Długo zachowuje ciągły ogień, wytwarza mało brudu i sadzy
 • Ponadto jego wartość opałową można porównać do węgla kamiennego
 
Brykiet drzewny do kominka Łódź - 535 pellet

Brykiet drzewny Łódź - idealny do kominka

Oferujemy brykiet drzewny dwóch sprawdzonych producentów: Raf oraz Pini Kay, które idealnie nadają się do kominka. Obydwa brykiety są wytwarzane na specjalistycznych maszynach, dzięki czemu brykiet spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, i najwyższe europejskie standardy jakości. Miejmy na uwadze, że tak dobry brykiet nie zanieczyszcza komina i nie powoduje jego korozji. Brykiet podczas spalania nie wydziela prawie wcale dymu, więc z komina uchodzą tylko i wyłącznie ciepłe spaliny.

Dlaczego warto wybrać nasz brykiet do kominka?

 • minimalna ilość popiołu
 • łatwy w transporcie i przechowywaniu
 • efekt czystej szyby
 • czyste przewody kominowe

Brykiet Łódź - w trosce o środowisko

Brykiety są niezwykle przydatnym źródłem energii, które zapewniają wiele zalet. Są one wydajne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dzięki ich skondensowanej strukturze, brykiety palą się dłużej niż tradycyjne paliwa, co przekłada się na oszczędności finansowe. Ponadto ich spalanie przyczynia się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń i dwutlenku węgla. Przed zakupem brykietów warto zwrócić uwagę na czynniki takie jak certyfikacja i warunki przechowywania. Brykiety są łatwe w użyciu, a ich nieocenione korzyści pozwalają cieszyć się komfortem i oszczędnościami, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Brykiet drzewny Łódź - duże doświadczenie - 535 pellet
Brykiet drzewny do pieca Łódź - 535 pellet

Firma 535pellet - doświadczenie na rynku

Nasza firma funkcjonuje na rynku już ponad 10 lat, zapewniając wysokiej jakości brykiet drzewny na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego. Służymy pełnym doradztwem, co do wyboru rodzaju brykietu drzewnego. Nasi klienci mogą również liczyć na bezpieczny i szybko transport, a także rozładunek. Jakość brykietu drzewnego i opinie naszych klientów, mówią same za siebie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych brykietem drzewnym do kontaktu  z nami. Zadzwoń do nas i zamów swój brykiet drzewny.

Brykiet Łódź - Dlaczego my?

doradztwo

Działamy na rynku już bardzo długo, chętnie doradzimy jaki rodzaj brykietu wybrać.

szybki rozładunek

Posiadamy auta z windą lub HDS. Z nami Rozładunek trwa ekspresowo.

brykiet wysokiej jakości

Zapewniamy certyfikowany brykiet od najlepszych producentów.

Brykiet Łódź - Cena

Brykiet drzewny jest jednym z popularniejszych rodzajów materiału, który świetnie nadaje się do opalania w piecach, kominkach czy też kotłach na paliwa stałe. Ogromną jego zaletą jest również jego niewygórowana cena. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem brykietu na terenie Łodzi i okolic – zapraszamy do kontaktu z nami. 

Brykiet Łódź - Producent