Pellet Olczyk

Pellet Olczyk

Pellet Olczyk - Łódź, łódzkie

Zadzwoń do nas po wysokiej jakości Pellet Olczyk

Pellet Olczyk
  • pellet Olczyk to naturalne i wysokoenergetyczne paliwo, świetnie nadające się do ogrzewania domu
  • to niewielka emisja dwutlenku węgla
  •  to odnawialne źródło energii
  •  bezpieczny pellet – zapewnia dobre spalanie w bezobsługowych kotłach
  •  pellet Olczyk to również komfort użytkowania – jest gwarancją niskiej   zawartość popiołu

Olczyk pellet - Łódź, łódzkie

Surowiec jest transportowany z dokładną starannością i dbałością o czystość. Suszony jest w nowoczesnych suszarniach taśmowych, czego istotą jest suszenie trocin w niskiej temperaturze nie przekraczającej 90 stopni C, oraz brak nadpalenia jej cząstek. W rezultacie otrzymujemy pellet o wysokiej kaloryczności, nie kruszący się, i jako jeden z nielicznych w Polsce – pellet  z dwoma europejskimi certyfikatami jakości.

Pellet Olczyk opinie

Pellet Olczyk z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowane. Wszystko dlatego że cieszy się coraz lepszą opinią. Idealnie sprawdza się do ogrzewania każdego domu. Swoje uznanie zyskał dzięki wysokiej jakości i bardzo wnikliwej produkcji. Pellet drzewny Olczyk to nic innego jak sprasowana forma trocin pod wysokim ciśnieniem. Staje się on coraz bardziej popularny z uwagi na swoje ekologiczne zastosowanie. Pellet drzewny nie wywołuje szkodliwego wpływu na środowisko, dzięki niskiej emisji dwutlenku węgla. Bardzo znikoma zawartość zawartość popiołu na poziomie 0,7% to cecha, dzięki której paliwo to ma przewagę nad tradycyjnym opałem do kotłów grzewczych. Na dodatek popiół który uzyskujemy po spaleniu pelletu, idealnie się nadaje do wykorzystania w postaci np. nawozu do trawników. 

Pellet Olczyk cena

W celu ustalenia szczegółów wyceny pelletu Olczyk Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Zapewniamy dostawę pelletu na terenie Łodzi i woj. łódzkiego.

Dlaczego my?

wysokiej jakości Pellet Olczyk

Jesteśmy renomowanym dystrybutorem pelletu Olczyk 

pełene doradztwo

Służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze odpowiedniego pelletu, Chętnie podpowiemy jaki wybrać.

 

 

automatyczny rozładunek

dysponujmy autami z windą lub HDS. Z nami Rozładunek 6 ton trwa 10-15 minut.

Certyfikaty jakości pelletu